לימודי סחר בינלאומי בירושלים והסביבה

קורס לימודים סחר בינלאומי

איזה קורסים של לימודי סחר בינלאומי קיימים?

מה אני צריך כדי ללמוד קורס סחר בינלאומי?

יש עוד דברים שעלי לדעת?

המוצרים שאת מייצרת נמכרים בארץ באחוזים טובים ואת רוצה להתפתח ולהציע אותם גם לשוק העולמי? קורס סחר בינלאומי יכול להקנות לך כלים שיאפשרו את אותה ההתפתחות ואת אותה ההתקדמות שאת מאחלת לעצמך ולעסק שלך. אתה עובד בתחום הייצוא והייבוא מספר שנים ומה שאתה באמת רוצה זה פשוט להתקדם לשלב הבא ולהתחיל לנהל חטיבה העוסקת בסחר בינלאומי, בייבוא ובייצוא? קורס סחר בינלאומי ילמד אותך כל מה שאתה צריך לדעת בדרך לתפקיד שבו אתה חושק. סיימתם לימודי מנהל עסקים או לוגיסטיקה ואתם רוצים לתת למעסיקים הפוטנציאליים שלכם סיבה אמתית לבחור דווקא בכם למשרה הבאה? קורס סחר בינלאומי יעניק לכם את היתרון שאתם מחפשים ויפתח לכם דלתות בארץ ובעולם.

 

איזה קורסים של לימודי סחר בינלאומי קיימים?

קורס סחר בינלאומי יקנה לכם כלים וידע להשתלבות בתחום הסחר הבינלאומי בכל תעשייה ובכל עסק שבו תתחילו לעבוד. מה שתלמדו בקורס זה על כל תהליכי הסחר הבינלאומי, על חוקי סחר בינלאומי, על תזרים סחר, על בניית תקציב וחישובי עלויות, על שיטות תשלום, על שיקולים לפני ביצוע עסקה ועל תחומים רבים אחרים שחשובים מאוד למי שמתכוון לעבוד עם כל העולם בצורה מסודרת. אם אתם אוהבים את תחום הייצוא והייבוא אבל דווקא מהצד שמפקח עליו, קורס פקידי מכס רשוייםיכול להתאים לכם. במהלך הקורס תלמדו על פקודות המכס, על תקנות המכס, על חוק סוכני המכס, על תהליכי שחרור ממכס, על רישומי ייצוא וייבוא, על היטלי סחר, על מס קנייה, על תעריפי מכס, על הסכמי הסחר של ישראל עם מדינות ברחבי העולם, על חוקי יבוא אישי ועל נושאים רבים אחרים. יש לכם עסק ואתם רוצים להרחיב את מעגל הלקוחות ושיתופי הפעולה שלכם אל מחוץ לישראל?קורס שיווק בינלאומי העוסק בפיתוח עסקים בשווקים גלובליים יקנה לכם את כל הכלים שלהם אתם זקוקים. במהלך הקורס תלמדו על גיוס הון ודיאלוגים עם משקיעים פוטנציאליים למטרות הרחבת העסק, על ניהול מכירות ופיתוח תהליכי מכירה מול לקוחות חדשים, על שדרוג מוצרים בהתאם לדרישות השוק הבינלאומי, על זיהוי שווקים ברחבי העולם, על הבדלי תרבות וחשיבה, על אסטרטגיות שיווקיות ועל נושאים ותחומים רבים אחרים שיחד יתנו לכם מענה למה שאתם מחפשים.

 

 

מה אני צריך כדי ללמוד קורס סחר בינלאומי?

באופן כללי קורס סחר בינלאומי מיועד לאנשים מהקהל הרחב שרוצים להרחיב את ידיעותיהם ולהשתלב בתחום הסחר הבינלאומי במסגרת מקום העבודה הנוכחי שלהם או העתידי שלהם. עם זאת, קורסים אלו לעתים מתבססים על ידע קודם בתחום ולכן כדאי לבדוק כל קורס בנפרד כדי להבין מי קהל היעד שלו ואם אתם מתאימים לשאר החברים שישבו איתכם בספסל הלימודים.

 

 

יש עוד דברים שעלי לדעת?

קורס סחר בינלאומי מוצע במסגרות רבות ומגוונות, ביניהן על ידי משרד התמ''ת וכן על ידי מט''י, המרכז לטיפוח יזמות. אם אתם מתעניינים בלימודי סחר בינלאומי כדאי לכם לבדוק את הקורסים המוצעים על ידי גורמים אלו, וכך תוכלו פעמים רבות לחסוך בשכר הלימוד.

 

לקבלת מידע ללא התחייבות
מלאו פרטים ונחזור אליכם תוך זמן קצר