קורס אינסטלציה (שרברבות) בהגליל המערבי

קורס אינסטלציה (שרברבות) בהגליל המערבי

קורס אינסטלציה (שרברבות) , למה לי?

למרות הדימוי הלא נוצץ, אינסטלציה הוא אחד המקצועות המכניסים ביותר. נכון, זו אינה עבודה במשרד ממוזג ולעתים זו גם עבודה שתגרום לכם להתבוסס בזוהמה, פשוטו כמשמעו, אך בסוף החודש כשתלכו אל הבנק, זה יהיה עם חיוך ענק. קורס אינסטלציה(שרברבות) יעניק לכם בזמן קצר יחסית עבודה כעצמאים וא לחילופין עבודה אצל קבלן ובו תוכלו לצבור ניסיון כאשר בעתיד יוכלו להפתח בפניכם דלתות נוספות.

אז מה זה בעצם קורס אינסטלציה(שרברבות) וכיצד זה בא לידי ביטוי בעבודה?

ניתן לחלק את עבודת האינסטלטור לשני תחומים: הראשון הוא הקמת מערכות אינסטלציה במבנים חדשים. תחום זה הוא פשוט יותר מכיוון שאינכם עוסקים במערכות עובדות הנמצאות במבנים בהם עדיין אין ריצוף, קרמיקה וריהוט, וכמובן שהם גם עדיין אינם משמשים למגורים או לעבודה. התחום השני הוא תיקון מערכות אינסטלציה עובדות. תחום זה כולל את כל תקלות האינסטלציה והוא מורכב יותר הן בשל המורכבות של איתור הבעיה ומיקומה המדויק, והן בשל הצורך לפגוע בצורה המינורית ביותר במרקם החיים במבנה או בשאר מערכות המבנה. עם זאת, לעתים אין מנוס ויש צורך בשבירה של קירות או רצפות על מנת להגיע למקור הבעיה.תחום האינסטלציה מאופיין בעבודה עצמאית ולא בעבודה שכירה, כשגם האינסטלטורים של החברות הגדולות מועסקים בד''כ כקבלני משנה ולא כעובדי החברה. דבר זה יחייב אתכם לשכור רואה חשבון אשר יגיש עבורכם את דו''חות המס.

באיזה מוסדות לימוד ניתן ללמוד את תחום האינסטלציה (שרברבות)

ניתן ללמוד קורס אינסטלציה, הנקרא גם קורס שרברבות, במגוון מכללות ברחבי הארץ. אורך הקורס נע בין 60 שעות לימוד ל- 80 שעות לימוד בהן תלמדו, בין השאר: מערכות דלוחין, נקזים, אוורור ומי גשם,  מערכות הספקת מים ראשיות,  תחזוקה, ביוב ותיעול המבנה, מערכות סולריות, משאבות הגברת לחץ,  בדיקה ותחזוקת על פי תקן 1525 של מכון התקנים הישראלי.

    

לקבלת מידע ללא התחייבות
מלאו פרטים ונחזור אליכם תוך זמן קצר