לימודי מט

לימודי מט

 

יש עוד דברים שעלי לדעת?

איזה קורסים של שוק ההון קיימים?

מה אני צריך כדי ללמוד שוק ההון?

אתם מחפשים מקצוע דינמי, מאתגר, מצריך מחשבה ומעודד לקיחת סיכונים (קטנים או גדולים)? אם לא חשבתם עד עכשיו על לימודי שוק ההון, כדאי לכם להתחיל עכשיו. יש לכם עבודה ואתם אפילו מאוד מרוצים ממנה, אבל הייתם שמחים לעוד הכנסה קטנה מהצד, משהו שייתן לכם מרחב נשימה ולא ידרוש מכם יותר מידי? קורסים בסיסיים להכרת שוק ההון יאפשרו לכם להתנסות, ללמוד ולגלות עולם שיכול להיות מאוד רווחי עבורכם.

 

איזה קורסים של שוק ההון קיימים?

קורס שוק ההון יכיר לכם את כל המושגים הקיימים בשוק ההון ויקנה לכם כלים לניהול אפיקי השקעה בענף זה. לימודים אלו יכולים לפתוח לכם נתיב חדש לקריירה, אם זה מה שאתם רוצים, או לייצר עבורכם ערוצי הכנסה נוספים, קטנים וגדולים כאחד. קורס שוק ההון עוסק בכל הנושאים הדרושים למי שרוצה לערוך לעצמו היכרות עם עולם שוק ההון והוא כולל הכרת מושגי יסוד, ניהול סיכונים נכון, אתרי אינטרנט המעניקים מידע פיננסי, שיטות לבניית תיק השקעות, רישום למסחר, הערכת חברות, קופות גמל ועוד הרבה נושאים מרתקים ומעניינים. קורס זה אינו קורס ארוך וברוב המקרים הוא דורש התייצבות של פעם בשבוע במשך שלושה חודשים בערך. אם יש לכם רקע בתכנות (או לפחות ידע בסיסי בנושא) ואתם מתעניינים במסגרות של לימודי שוק ההון, קורס תכנות פיננסי יכול להיות יופי של אופציה בשבילכם. הקורס הזה יעשה שימוש בידע שלכם בתכנות וילמד אתכם איך להבין את קוד המסחר האוטומטי ואיך לשנות אותו בהתאם לצרכים שלכם, איך ליצור קוד למסחר ידני וכיצד לנהל אסטרטגיות ידניות במסחר. במקביל תלמדו להכיר את שוק ההון, כיצד לבצע בדיקת רווחיות של עסקה, איך לעשות ניתוחים וחישובים ועוד. גם לימודים אלו אינם ארוכים, ומדובר בסך הכול בשמונה מפגשים על בסיס פעם בשבוע. לימודי מסחר יומי וסקאלפינגפונים לאנשים שאין להם רקע בשוק ההון או במסחר ופותחים להם את האפשרות לייצר הכנסה נוספת מהבית. אם אתם לא מכירים את המושג 'מסחר יומי' כדאי שתדעו שמדובר בשיטת מסחר המתבצעת בטווחי זמן קצרים ועוסקים בעיקר בקנייה ובמכירה של מטבעות, סחורות ומניות על בסיס יומי ומשתנה. במהלך הקורס תלמדו איך לבנות אסטרטגיות במסחר יומי, תכירו את המושג 'סקאלפינג', תלמדו לאתר את המניות החזקות באותו יום מסחר ולתזמן את נקודות הקנייה והמכירה הנכונות ביותר ותעסקו בעוד כלים שיאפשרו לכם להגדיל את ההכנסות היישר מהספה.

 

 

מה אני צריך כדי ללמוד שוק ההון?

באופן כללי הרבה קורסים בשוק ההון מבקשים להקנות ידע לאנשים שאין להם שום רקע בנושא, כך שלא תצטרכו לעמוד בתנאי קבלה אלו ואחרים (אך מובן שראייה כלכלית וחשיבה פיננסית יכולות לעזור). לימודי שוק ההון שעושים שימוש בידע קודם, כמו שוק ההון למתקדמים או תכנות פיננסי, ידרשו מכם להיות בעלי רקע בתכנים הנלמדים.

 

 

יש עוד דברים שעלי לדעת?

הדבר העיקרי שאתם צריכים לדעת לפני שאתם נרשמים לאחד המסלולים הנכללים במסגרת של קורס שוק ההון זה את הסיבה שלשמה אתם מתעניינים בתחום. אם בכוונתכם לפתח קריירה בשוק ההון כדאי לכם לבדוק קורסים מעמיקים יותר שנותנים יותר כלים ועוסקים בתכנים רחבים יותר;מצד שני, אם כל מה שאתם מבקשים זה להרחיב בקצת את ההכנסות המשפחתיות ושוק ההון מעניין אתכם, לכו על סדנאות קצרות ועל קורסי היכרות עם התחום.
 

 

לקבלת מידע ללא התחייבות
מלאו פרטים ונחזור אליכם תוך זמן קצר