קורס ייעוץ השקעות

לימודי ייעוץ השקעות

איזה קורסים של לימודי ייעוץ השקעות קיימים?

מה אני צריך כדי ללמוד קורס יועצי השקעות?

יש עוד דברים שעלי לדעת?


נמאס לך לשבת מול המחשב כל היום ולעבוד באותה העבודה כבר למעלה מעשר שנים? אתה מתעניין בפיננסים וחושב שהגיע הזמן לעשות עם זה משהו? קורס יועצי השקעות גם יפתח בפניך את העולם שאליו אתה מציץ וגם יאפשר לך לשנות את הקריירה ולגוון את החיים. סיימת לימודי מנהל עסקים ואת רוצה לעסוק בתחום שהוא הרבה יותר כלכלי ופרקטי ממה שלמדת? קורס יועצי השקעות יאפשר לך גם לפתוח עסק משלך בתחום ההשקעות וגם להעמיק במספרים ובפיננסים כפי שאת שואפת. אתם משחקים בבורסה זה זמן מה וככל שאתם מעמיקים בזה יותר, אתם מבינים שזה העולם המקצועי שבו אתם רוצים לעסוק? קורס יועצי השקעות יסייע לכם להפוך את התחביב למקצוע של ממש.

איזה קורסים של לימודי ייעוץ השקעות קיימים?

קורס יועצי השקעות הוא הקורס הבסיסי ביותר בתחום והוא יאפשר לכם להכיר את תחום ההשקעות לעומק, כפי שאתם רוצים. במסגרת לימודי ייעוץ השקעות תלמדו נושאים רבים, כגון: דיני ניירות ערך ואתיקה מקצועית, סטטיסטיקה ומימון, כלכלה וחשבונאות בסיסיים, ניתוח ניירות ערך וניהול תיקים ואף תשתתפו בקורסים רבים אחרים כחלק מההכנה לקראת בחינות המשרד לניירות ערך לקבלת רישיון יועצי השקעות. המטרה של קורס יועצי השקעות הוא להכין אתכם לקראת הבחינות שנערכות על ידי הרשות לניירות הערך וכן לסייע לכם להבין את שוק ההון בארץ ואת שוקי ההון בעולם, לפתח מערכת ניהול כספי נכון ולרכוש כלים מקצועיים מעשיים לקראת הקריירה החדשה שאתם רוצים לפתח. אם אתם מחפשים ערך מוסף לקורס יועצי השקעות, תוכלו להצטרף למסגרות שמציעות קורס יועצי השקעות ומנהלי תיקים. הנושאים הנלמדים בקורס זה הם זהים למה שתלמדו במהלך קורס יועצי השקעות, אך קיימת העמקה נוספת בנושא ניהול תיקים ועבודה מול לקוחות שפעמים רבות היא זו שעושה את ההבדל המשמעותי בעבודה השגרתית. מעבר לקורסים שעוסקים בנושאי ייעוץ השקעות וניהול תיקי השקעות, קיים קורס שמשלב בין לימודי ייעוץ השקעות לבין קורס ייעוץ פנסיוני ופותח דלת לעסוק בשני התחומים. קורס יועצי השקעות וייעוץ פנסיוני עוסק בלימוד של כל מה שצריך לקראת בחינות המשרד לניירות ערך בשני התחומים, כולל: קורסי הכנה במקצועות דיני ניירות ערך ואתיקה מקצועית, יסודות הביטוח, מקצועית א', מקצועית ב', גמר פנסיוני, תאונות ואש ורכוש ועוד, כאשר התכנים שנלמדים נקבעים בהתאם לדרישות רשות ני''ע ומשרד האוצר.

מה אני צריך כדי ללמוד קורס יועצי השקעות?

התנאי הבסיסי ביותר להשתתפות במסגרות שמציעות קורס יועצי השקעות הוא שתהיו מעל גיל 21 ושתהיה לכם תעודת בגרות או 12 שנות לימוד. מעבר לכך קיימים קורסים שדורשים גם ראיון אישי או תנאים נוספים. בוגרי לימודים מתחום הכלכלה, החשבונאות, מנהל עסקים, ביטוח או בנקאות וכן רואי חשבון שאין להם תואר אקדמי לעתים זכאים למספר פטורים במהלך הלימודים ולפטורים מחלק מהבחינות, בכפוף לדרישות הרשות לניירות ערך.

יש עוד דברים שעלי לדעת?

הדבר החשוב ביותר שאתם צריכים לדעת זה שלא מספיק להשתתף בקורס יועצי השקעות כדי להפוך ליועץ השקעות, משום שמה שבאמת קובע אם תהיו יועצי השקעות או לא, זה הצלחה בבחינות הנדרשות על ידי הרשות לניירות ערך.

לקבלת מידע ללא התחייבות
מלאו פרטים ונחזור אליכם תוך זמן קצר