לימודי SAP בפתח תקווה והסביבה

לימודי SAP בפתח תקווה והסביבה

איזה קורסי SAP קיימים?

מה אני צריך כדי ללמוד קורס סאפ?

יש עוד דברים שעלי לדעת?

את עובדת בארגון שהולך וגדל עם הזמן והצורך לייעל את המערכות השונות ואת ניהול הגורם האנושי הפך כעת להיות קריטי יותר מתמיד? קורס סאפ יפתח בפניך עולם שלם של מערכות ממוחשבות שמבקשות לעזור לך לעשות בדיוק את זה (ועוד הרבה מאוד דברים נוספים). סיימת לימודי ניהול, כמו הרבה מחבריך, ואתה עומד לקראת חיפוש עבודה? למה שלא תייחד את עצמך מכל אותם אלפי הבוגרים המקבילים אליך ותציע למעסיקים העתידיים שלך יכולות נוספות? קורסי SAP יתנו לך בדיוק את השוני שאתה מחפש. אתם יודעים שברצונכם להשתלב בארגונים ובתעשיות גדולות בתפקידי ניהול שונים, כולל לוגיסטיקה, מכירות, שיווק (אתם לא מתכוונים להיות בררניים), אבל לימודי מנהל עסקים מלאים ממש לא מושכים אתכם? קורס סאפ יפתח בפניכם אופציות תעסוקה רבות ויעזרו לכם להתחיל לעבוד בתחום שבו אתם רוצים לעשות קריירה.

איזה קורסי SAP קיימים?

קורס ניהול מערכות משרד עם התמחות ב- ERP SAP הוא אחד הקורסים המבוקשים ביותר במסגרת קורסי SAP שמשלבים גם ניהול משרד וגם תוכנות מחשב ויכולות מוגברות של מזכירות. בקורס תכירו את מערכות המשרד השונות, תלמדו יישומי מחשב, תכירו את טכנולוגיות המידע הרלבנטיות בניהול משרד, תלמדו על אינטרנט ועל תיבות דואר אלקטרוני, תלמדו איך לנהל תכתובת בצורה נכונה ואיך ליצור מסמכים מתאימים, חישובים ועיבוד מידע, ניהול יומנים, יצירת משימות לאנשים באופן ספציפי ולכל המשרד באופן גורף, תלמדו מערכות ממוחשבות שיעזרו לכם לייעל את העבודה, תעברו סדנאות יחסי אנוש וניהול לקוחות ותלמדו עוד הרבה מאוד תחומים שיאפשרו לכם לעשות את העבודה שלכם ברמה גבוהה ובהתאם לדרישות הממונים עליכם. אם אתם עובדי מחסן או לוגיסטיקה ואתם רוצים להתקדם בשרשרת הניהול, קורס SAP שכולל קורס ניהול מחסן ממחושב יכול לעזור לכם לעשות את זה. במסגרת הקורס תלמדו על ניהול יעיל של מחסן ועל ניהול יעיל של מערכים לוגיסטיים גדולים וקטנים, תכירו תוכנות ייעודיות לתחום זה, תלמדו על בניית צוות מחסן, על הפצה, על רכש, על תמחור, על ניהול ספקים, על בניית עתודה של מלאי ועוד הרבה נושאים שקשורים לתחום המחסן ולתוכנות שקשורות לזה. מה שעוד תלמדו בקורס זה על עבודה בטוחה במחסן ועל דרישות בטיחות וגהות, תעמיקו את הידע שלכם בשימושי המחשב באופן כללי ותעברו גם סדנאות שיעזרו לכם למצוא עבודה (בחלק מהקורסים, בכל אופן). הכיוון של שיווק ומכירות הוא יותר מתאים לכם? קורס SAP בהתמחות בשיווק ובמכירות יעזור לכם לכוון את התכונות הטבעיות שלכם לעבודה רווחיות ומרתקת. מבין קורסי SAP שונים, קורס זה נחשב לאחד הקורסים המושכים ביותר, בייחוד בשל העובדה שהוא מכשיר אתכם לאחד מהתפקידים החשובים ביותר והמשמעותיים ביותר בכל ארגון שבו תשתלבו. תלמדו בקורס על שיווק וניהול שיווק, תלמדו טכניקות מכירה והסרת התנגדויות, תלמדו איך לאסוף מידע על קהל היעד שלכם, איך ליצור תקשורת בין אישית טובה, איך לנהל צוות מכירות, מודולים שונים של תוכנת SAP שעוזרת בפונקציה של מכירות, כלכלה ותמחור ועוד נושאים. בהמשך הקורס תצאו לכמה סיורים מקצועיים ותעשו עבודה מסכמת שכוללת את כל מה שלמדתם וממקדת אתכם לקראת התפקיד שאותו אתם הולכים לבצע.

מה אני צריך כדי ללמוד קורס סאפ?

כדי להתקבל לאחד המסלולים שמציעים קורס סאפ תצטרכו בדרך כלל לעבור ועדת קבלה שבודקת את התאמתכם לתחום. מעבר לזה רוב הסיכויים שיבקשו מכם להוכיח 12 שנות לימוד ורצון להשתלב בתחום.

יש עוד דברים שעלי לדעת?

משרד התמ''ת מכיר במכללות רבות שמציעות קורס סאפ ולכן גם מאפשר לימודים על חשבון משרד העבודה וקבלת דמי אבטלה בזמן הקורס עצמו לאלו שנמצאים זכאים לכך. שווה לבדוק את הנושא ולחסוך את שכר הלימוד (או לפחות את רובו), אם תחום זה מעניין אתכם.

לקבלת מידע ללא התחייבות
מלאו פרטים ונחזור אליכם תוך זמן קצר