קורס ניהול פרויקטים בהיי-טק

לימודי ניהול פרויקטים בהיי טק

איזה קורסים של ניהול פרויקטים קיימים?

מה אני צריך כדי ללמוד קורס ניהול פרויקטים?

יש עוד דברים שעלי לדעת?


אתה עובד בחברת היי טק כבר שנים רבות ומנהל מידי פעם פרויקטים שונים או צוותים של עובדים? מעבר ליכולת הטבעית שלך להוביל מהלכים אתה מרגיש שחסרים לך הכלים לנהל כמה פרויקטים במקביל? קורס ניהול פרויקטים יכול להקנות לך את הכישורים שאותם אתה מחפש ולעזור לך להתקדם בעבודה לקראת תפקידים ניהוליים. את יודעת לעשות כמה דברים במקביל ואת לא מפחדת מאתגרים או מעומס. כבר מזמן חשבת לקחת על עצמך עוד תפקידים ולכוון את הקריירה שלך לאופק ניהולי, אבל את עדיין מחפשת את הקורס שיעניין אותך באמת? יצא לך לחשוב על קורס ניהול פרויקטים? זה נשמע בדיוק האפיק שאליו את פונה. אתם חושבים בגדול, חיים בגדול ורצים קדימה עם החלומות שלכם במסגרת העבודה? כדי שתוכלו להפיק מעצמכם יותר ולהציע למעסיקים הנוכחיים והעתידיים שלכם נדבך נוסף, הצטרפו למסגרות השונות המציעות קורס ניהול פרויקטים וראו איך תרוויחו הן מבחינת הידיעות, הן מבחינת הקידום והן מבחינת השכר.

איזה קורסים של ניהול פרויקטים קיימים?

קורס תכנון וניהול פרויקטים יכשיר אתכם לנהל פרויקטים בצורה נכונה החל מהגדרת לוחות הזמנים לפרויקט, דרך ניהול נכון של התקציב וכלה באיכות מוגמרת גבוהה של המוצר בפרויקט. קורס ניהול פרויקטים זה עוסק בגורמי ההצלחה והכישלון בפרויקטים, בהגדרת עלויות, בטיפול בקונפליקטים ובתקלות שעולים במהלך הפרויקט, בניהול צוות מתאים לכל פרויקט, איכות תכנון ואיכות ביצוע, רכש מתאים במהלך פרויקט, מזעור סיכונים ועוד הרבה תחומים שעומדים תחת אחריותו של מנהל הפרויקטים במהלך העבודה. קורס זה אורך בין עשרה לבין ארבעה עשר מפגשים, תלוי במסלול הלימודים (בוקר או ערב). קורס ניהול פרויקטים בבנייה עוסק במקומו של מנהל הבנייה בתהליך העבודה. קורס זה ילמד אתכם כיצד לתכנן פרויקט בנייה ואיך לנהל אותו מבחינת הגורמים הרבים המשתלבים בתהליך הבנייה. תלמדו איך לתמחר פרויקט בנייה, איך לעבוד מול ספקים, איך לנהל כוח אדם בבנייה, איך לקרוא תוכניות ומפרט קבלן, רישוי ותהליכי רישוי ועוד הרבה תחומים הייחודיים לניהול פרויקטים בבנייה. אם אתם כבר מנהלים פרויקטים או שאתם עומדים להשתלב בתפקידי ניהול פרויקטים בעתיד הקרוב, אתם חייבים להכיר גם את התוכנות הממוחשבות שיעזרו לכם לעשות את זה. קורס תוכנת MS-PROJECT יכיר לכם את התוכנה הנפוצה ביותר בשוק לניהול פרויקטים וילמד אתכם כיצד לעשות בה את השימוש הטוב ביותר בהתאם לצרכי כל פרויקט שלכם. במהלך הקורס תלמדו כיצד לנהל פרויקט משלב המחשב והתכנון ועד לשלב הביצוע, להגדיר את הפעילות הספציפית של הפרויקט, להיערך בצורה נכונה לפעילות, לזהות קשרים בין פרויקטים, לנהל את התקציב וכן הלאה, והכול בעזרת התוכנה MS-PROJECT.

מה אני צריך כדי ללמוד קורס ניהול פרויקטים?

כל הקורסים העוסקים בתחום ניהול פרויקטים (או לפחות רובם) נשענים על העובדה שיש לכם בקיאות בתחום שאותו אתם רוצים לנהל. בהתחשב בכך כדי להתקבל לקורס תצטרכו להציג תואר מהנדס, להוכיח ניסיון בתחום ניהול פרויקטים או בתחומים אחרים ולהראות בקיאות בנושא. עם זאת, גם אם אין לכם את התנאים האלו כדאי לכם להתעניין בתחום משום שלא מעט פעמים תוכלו לעבור ראיון אישי ולהתקבל ללימודים בקורסים השונים המציעים ניהול פרויקטים.

יש עוד דברים שעלי לדעת?

קורס ניהול פרויקטים נחשב לקורס יוקרתי ומבוקש ביותר בייחוד בשנים האחרונות. בהתחשב בעובדה זו משרד התמ''ת מציע מסגרות שונות ללימודי ניהול פרויקטים לאנשים שרוצים לעבור הכשרה מקצועית לקראת קידום או כהסבה מקצועית. מומלץ לבדוק את ההתאמה באמצעות משרד התמ''ת ולזכות על ידי כך בסבסוד שכר הלימוד לקורס זה.

לקבלת מידע ללא התחייבות
מלאו פרטים ונחזור אליכם תוך זמן קצר