לימודי אקסל בירושלים והסביבה

לימודי אקסל בירושלים והסביבה

איזה קורסים של לימודי אקסל קיימים?

מה אני צריך כדי ללמוד קורס אקסל?

יש עוד דברים שעלי לדעת?

אתה אחראי על הכספים בבית ועל האופן שבה מתחלקת העוגה התקציבית וכבר נמאס לך לחשב כל פעם מחדש את אותם החישובים? קורס אקסל ילמד אותך איך להשתמש בתוכנה שגם ככה נמצאת במחשב ולחסוך לך זמן רב על המחשבון ובין הדפים.


את מתחילה לעבוד כמנהלת משרד אבל עדיין איך לך הבנה בתוכנות של אופיס? קורס אקסל יפתח לך את הפתח הראשון לקראת הכרות מעמיקה עם מלאי התוכנות העשיר של אופיס ועם השימושים הרבים שתוכלי לעשות בהם בעבודה החדשה שלך.


אתם יודעים את הדברים הבסיסיים שאפשר לעשות בתוכנה אקסל, אבל לא באמת מבינים מה הבאז הגדול סביב התוכנה? לימודי אקסל יפתחו בפניכם עולם חדש של פעולות, של תרגילים ושל דוחות שאפשר לעשות באמצעות אקסל ובכך להקל על החיים לפחות בדברים הקטנים.

איזה קורסים של לימודי אקסל קיימים?

באופן כללי, קורס אקסל ילמד אתכם את כל מה שתוכלו לעשות באמצעות אקסל החל מעריכת חישובים בצורה הנוחה בדרך, דרך בניית דוחות, בניית נוסחאות, טבלאות, פונקציות (ובעיקר את השימושים שאפשר לעשות איתן), דרך תכנון ממשק משתמש נכון, איתור ושחזור מידע, סיווגים וסודיות וכלה בשמירה נכונה של הקבצים. קורס אקסל בסיסי (הידוע גם בכינוי קורס אקסל למתחילים) אורך בדרך כלל בסביבות עשרים שעות לימוד במסגרות השונות, וניתן ללמוד אותו בבתי ספר למחשבים בשיעורים פרטיים או בלימודים קבוצתיים.


אם אתם כבר מכירים את התוכנה אקסל ואתם רוצים להכיר אותה קצת יותר לעומק, קורס אקסל למתקדמים יאפשר לכם לעשות זאת. לימודי אקסל למתקדמים מתבססים על הידע שצברתם במהלך קורס אקסל בסיסי ובמהלך זמן העבודה בעזרת התוכנה ומקנים לכם עוד כלים יעילים ומעמיקים. מה שתלמדו בקורס זה יהיה בניית טבלאות ציר, שליפת נתונים לצורך חישובים, יצירת בסיס נתונים פנימי, סיכומי ביניים אוטומאטיים, פונקציות חיפוש ואיתור מידע, הקלטות מאקרו ועוד הרבה מאוד פונקציות שימושיות ומתקדמות.


לא מבינים שום דבר באקסל ורוצים ללמוד את התוכנה לצורך העסק הפרטי שלכם? קורס אקסל לעסקים קטנים מיועד בדיוק בשבילכם. במסגרת קורס זה תכירו את המבנה הבסיסי של אקסל, איך לתמחר מוצרים ולחשב עלויות בעזרת התוכנה, איך לקבוע גובה הנחה שיתאים לתזרים הכללי, איך לקבוע יעדים להכנסות וליישר קו עם הקביעה במהלך הזמן, איך לבנות דוחות רווח והפסד ואיך לנהל את העסק בצורה כלכלית נכונה באמצעות תוכנה זו.

מה אני צריך כדי ללמוד קורס אקסל?

ברוב המקרים על מנת ללמוד קורס אקסל כל מה שתצטרכו לעשות זה פשוט להירשם. אולם, אם אתם רוצים ללמוד את התכנים שקיימים במסגרת לימודי אקסל למתקדמים תצטרכו להוכיח בקיאות בתוכנה ובדרך כלל גם הבנה בתוכנות נוספות של אופיס.

יש עוד דברים שעלי לדעת?

אחת המסגרות שמציעה קורס אקסל היא דרך הקורסים של משרד התמ''ת, המיועדים לאנשים שעומדים בתנאי המשרד ללימודים אלו. אם אתם רוצים ללמוד אקסל כדי לשדרג את המעמד שלכם בעבודה או בגלל שאתם בין עבודות, כדאי לכם לברר לגבי לימודים על חשבון משרד העבודה ולחסוך את הכסף של הקורס בכל מסגרת אחרת.

לקבלת מידע ללא התחייבות
מלאו פרטים ונחזור אליכם תוך זמן קצר