לימודי העשרה בהגליל העליון

לימודי העשרה

איזה קורסים של לימודי העשרה קיימים?

מה אני צריך כדי ללמוד קורסי העשרה?

עוד דברים שעלי לדעת

קורסי העשרה למבוגרים ולצעירים הפכו טרנד בשנים האחרונות הודות להארכת תוחלת החיים והיציאה לפנסיה בשיא החיים אשר מביאה אנשים רבים לחשוב על עיסוקים חדשים לשעות הפנאי. בנוסף למבוגרים גם מורים בשנת שבתון, מרצים בחופשה ועובדים שיש להם זמן פנוי, חיילים לפני צבא ועוד קהלים שונים בוחרים לעבור קורסי העשרה בנושאים מגוונים לצרכי העשרת הידיעות הכלליות שלהם או הרחבת הידיעות בתחום המקצועי. המגוון הרחב של קורסי העשרה המוצע על ידי מוסדות הלימוד השונים מהווה היצע רחב של תחומי לימוד ותחומי עניין למי שמתעניין בקורסי העשרה. בין אם מטרת הקורס היא לצרכי הרחבת הידיעות בתחומים הקרובים לתחום המקצועי של התלמיד ובין אם הקורסים נלקחים מסיבות של עניין והרחבת הידע האישי, מהלך הקורס, השעות בהן הוא זמין והתכנים המועברים בו מעניקים לתלמידים את האפשרות לשלב בין הנאה ללימודים.

איזה קורסים של לימודי העשרה קיימים?

המגוון הרחב של קורסי העשרה מציע ללקוחות מכל השכבות ולכל המטרות ליהנות מתכנים מעניינים יחד עם הרחבת הידיעות בתחומים שונים. קורסי העשרה למבוגרים הינם נפוצים ביותר ומוסדות רבים מציעים תכניות לימודים למבוגרים. דוגמאות לחלק ממגוון קורסי העשרה למבוגרים הם קורסים בנושא שוק ההון שמטרתם לחשוף את המבוגרים למסחר בשוק ההון שהולך והופך לטרנד בקרב האוכלוסייה הבוגרת בישראל. דוגמא נוספת לקורסי העשרה היא קורסי איפור למיניהם הפונים לקהל הלקוחות הצעירים והמבוגרים יחד המעוניינים לשלב בין תחביב ללימודים או אפילו לרכוש מקצוע חדש. דוגמא נוספת של קורסי העשרה היא קורסי העשרה המיועדת לאוכלוסיית המורים הנמצאת בשנת שבתון ומעוניינת להשתלם ולהעשיר את הידיעות המקצועיות שלה כמו קורס גרפולוגיה, קורסי מחשבים ברמות שונות, קורסי שפות וכדומה.

מה אני צריך כדי ללמוד קורסי העשרה?

תנאי הקבלה לקורסי ההעשרה הזמינים במוסדות הלימודים השונים תלויים ברמת הקורס ובמה שנדרש מהתלמיד על מנת לעמוד במטלות הקורס. מרבית מהקורסים המוצעים לקהל הרחב ומטרתם להעשיר את הידיעות, או להוות קורסים לשעות הפנאי לא דורשים תנאי קבלה מיוחדים או דרישות מוקדמות.

יש עוד דברים שעלי לדעת?

חייל משוחרר, באפשרותך לברר את זכויות המימוש של מענק הפיקדון לחיילים משוחררים והזכאות שלך לשימוש בו לצרכי לימודים. המענק מאפשר מימון חלקי או מלא של לימודים מכל הסוגים ומוסדות הלימודים השונים מאפשרים מימוש של הפיקדון לצרכי תשלומי שכר לימוד. מורה בשנת שבתון, באפשרותך לנצל את גמול ההשתלמות לצורך לימודי העשרה ולהרשם לאחד הקורסים הזמינים למורים בשעות הפנאי או לצרכי השתלמות. פנסיונרים, באפשרותכם להירשם למגוון קורסי העשרה למבוגרים ולקבל את ההזדמנות ללמוד את מה שתמיד חלמתם. בין אם תמיד רציתם לעסוק בשוק ההון ובין אם ללמוד מחשבים, קורסי העשרה למבוגרים הם המקום בו תוכלו להעשיר את הידיעות בתחומים שונים, לפגוש חברים בשכבת הגילאים שלכם וליהנות משילוב של לימודים באווירה חמה וידידותית.

לקבלת מידע ללא התחייבות
מלאו פרטים ונחזור אליכם תוך זמן קצר